RU

Вкладники "Еліта-Центру" просять допомоги у Прем'єр-міністра

16.07.2008, 09:31

Потерпілі від діяльності групи компаній "Еліта–Центр" просять Прем'єр-міністра України Юлію

Тимошенко примусити київську владу стати на місце людей та пришвидшити прийняття пакету документів, напрацьованих урядовою комісією на сесії Київської міської ради. Це прохання міститься у зверненні потерпілих до Прем'єр-міністра, яке делегація у кількості близько 150 осіб 15 липня вручила віце-прем'єр-міністру Григорію Немирі та Міністру економіки Богдану Данилишину.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі громадської організації "Центр правозахисту", потерпілі подякували Ю. Тимошенко за конструктивну роботу урядової комісії. Вони вважають, що рішення урядової комісії відкриває шлях до розв'язання проблем усіх "елітівців".

Як йдеться у повідомленні "Центру правозахисту", потерпілі розцінюють дії Київської міської державної адміністрації (КМДА) як "непослідовні, небезпечні та цинічні". "КМДА замінює узгоджені проекти документів, напрацьовані урядовою комісією, власними версіями документів, які не влаштовують ні членів комісії, ні потерпілих", - йдеться у зверненні до Прем'єр-міністра. Потерпілі вважають, що своїми діями КМДА "зводить нанівець багатомісячну роботу державної комісії, кидає тінь на всю виконавчу гілку влади та примушує потерпілих проводити нові акції протесту".

На думку "елітівців", якщо не вжити термінових заходів, то "безкарність буде надихати на ігнорування рішень влади, що призведе до колапсу системи державного управління в Україні".

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про резонансні події >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини