RU

Вхід в Києво-Печерську лавру коштуватиме три гривні

10.09.2012, 17:45
Вхід в Києво-Печерську лавру коштуватиме три гривні - Фото
9fd412a21339fa5541826aeceaa539fe.jpg
Новопризначений генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомир Михайлина вважає прийнятною плату за квиток в заповідник на рівні трьох гривень.

"Лавра - специфічний об'єкт, де перебуває великий духовний центр. Згадувати про яку-небудь економічну обгрунтованість на квитки не можна, говорити про гроші і вимагати, коли людина йде звернутися до Бога. Я думаю, що ціна вхідного квитка залишиться колишньою - 3 гривні", - сказав Михайлина на прес-конференції в Києві, пише Сегодня.

Що стосується плати за вхід в музеї, розташовані на території заповідника, то, на думку гендиректора, плата за їх відвідування є інвестицією від відвідувачів, яка буде спрямована на розвиток комплексу.

Також Михайлина заявив, що допускає звільнення свого заступника  Влади Прокаєвої, яка нещодавно заявила, що за отримання посади дала хабар міністру культури. Він уточнив, що вивчає доцільність її перебування на посаді і на це йому буде потрібно 1-2 тижні.

Нагадаємо, раніше виконуюча обов'язки генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Наталя Клименко заявила, що вважає 25 гривень економічно обгрунтованою ціною на вхідний квиток в заповідник.

5 вересня міністр культури Михайло Кулиняк представив колективу Києво-Печерського історико-культурного заповідника нового гендиректора. Кандидатуру Михайлини погодила наглядова рада заповідника та музейна рада при Мінкульті. Заповідник знизив ціну на вхідні квитки з 50-ти до 3 гривень з 8 серпня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини