RU

Випускні бали в київських школах пройдуть у кінці травня

22.02.2010, 14:10

Навчальний рік у київських школах закінчиться 27 травня. Випускні вечори і свято останнього дзвоника пройдуть в один день - 28 травня. Про це заявив заступник мера Києва Віталій Журавський.

"28 травня 2010 року у всіх навчальних закладах відбудеться свято останнього дзвоника. Крім того, цього ж дня будуть вручені документи про загальну середню освіту. Фактично, свято останнього дзвоника і випускні вечори відбудуться в один день", - зазначив чиновник, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі мерії.

За його словами, державна підсумкова атестація для учнів 9 класів буде проводитися з 1 по 18 червня, а для учнів 11(12) класів - з 11 по 18 травня.

Зокрема знання учнів 9 класів з української мови (диктант) перевірять 1 червня; математики - 4 червня; географії, біології, іноземної мови - в строки, визначені навчальним закладом.

Водночас державна підсумкова атестація в 11(12) класах з української мови (переказ) відбудеться 11 травня; з історії України або математики - 14 травня; одного предмета на вибір учнів - в строки, визначені навчальним закладом.

До того ж для випускників, в яких є міжнародний сертифікат (диплом) мовного екзамена (Kleines Deutches Sprachdiplom (KDS) - з німецької мови; DELF/DALF - французької мови; IELTS, TOEFL - англійської мови та D.E.L.E. - іспанської мови), оцінювання і державна підсумкова атестація з цих предметів будуть зараховуватися автоматично.

В.Журавський також наголосив, що у травні-червні в школах проходитимуть навчальні екскурсії і практику. Зокрема з 31 травня по 3 червня - для учнів 1-4 класів, а з 31 травня по 11 червня - для учнів 5-10 класів.

Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини