Вибух в Києві: деякі мешканці відмовилися від тимчасового житла

15.08.2017, 17:53
Вибух в Києві: деякі мешканці відмовилися від тимчасового житла - Фото
Фото: Facebook Оксани Блищик
Безкоштовним тимчасовим житлом забезпечені 36 осіб з числа постраждалих в результаті часткового руйнування житлового будинку по проспекту Голосіївському в Києві, яке сталося в липні цього року. Про це йдеться у відповіді КМДА на запит LIGA.net.

У тексті відповіді зазначається, що відразу після трагедії жителям будинку було запропоновано безкоштовне тимчасове житло в гуртожитках (вул. Оболонська, 34, вул. Празька, 34). За словами чиновників КМДА, цією пропозицією скористалося більшість жителів.

"Станом на 10.08.2017 в тимчасове житло по вул. Оболонській, 34 відселено 30 осіб, з них дітей - 4, а на вул. Празька, 34 - відселено 2 особи, з них дітей - 1. Інші особи відмовилися від заселення в запропоновані приміщення", - повідомили в КМДА.

При цьому на питання про те, чи правда, що жоден з постраждалих мешканців будинку на даний момент не отримав матеріальної допомоги від міськадміністрації, в КМДА не відповіли. У відповіді йдеться про підготовку проекту розпорядження виконавчого органу Київської міськради, в якому нібито "врегульовані в правовому полі всі питання щодо вирішення ситуації, пов'язаної з вибухом". Також у відповідь на це питання в КМДА виклали схему отримання одноразової матеріальної допомоги та відзначили, що запропонували всім постраждалим звернутися в департамент соціальної політики Київради.

Раніше мешканці будинку по вулиці Голосіївській заявили, що не всі потерпілі сім'ї забезпечені тимчасовим житлом, а також що ніхто з них не отримав обіцяну міськадміністрацією матеріальну допомогу. Деякі мешканці повідомили, що в запропонованих хостелах вони не можуть жити через умови.

До сих пір невідомо, що саме стало причиною вибуху в будинку.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю