RU

Вбивця директора київського "Радіоринку" отримав 15 років

20.10.2010, 16:00

Вироком Апеляційного суду Києва засуджений організатор і один із виконавців умисного вбивства директора столичного "Радіоринку". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі київської прокуратури.

Відповідно до вироку, в організатора вбивства виник грошовий конфлікт із директором ринку, через що він певний час приховувався від потерпілого і уникав зустрічей із ним. Пізніше, щоб вирішити проблему повернення грошей директору, засуджений вирішив організувати його вбивство. Безпосередніми виконавцями злочину стали двоє знайомих засудженого, які вбили директора "Радіоринку" з вогнепальної зброї.

Суд погодився з юридичною кваліфікацією і розміром покарання, які запропонував державний обвинувач столичної прокуратури, і призначив винним покарання у вигляді 14 і 15 років позбавлення волі відповідно, повідомили у прокуратурі.

За даними відомства, матеріали справи щодо третього співучасника виділені в окреме провадження у зв'язку з розшуком.

Нагадаємо, 5 червня 2007 року на території київського радіоринку у власному кабінеті був розстріляний його директор Геннадій Супруненко. Вбивство було вчинено під час наради. У приміщення увірвалися невідомі і зробили десять пострілів у керівника ринку. Останній постріл був контрольним у голову.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини