RU

Вартість землі у Києві хочуть переглянути

25.09.2009, 10:05

Земельна комісія Київради підтримала проект рішення, відповідно до якого вартість землі у Києві буде переглянуто. Про це заявила лідер фракції БЮТ в Київраді Тетяна Меліхова.

За її словами, депутати від фракції БЮТ кілька місяців поспіль ініціювали зниження розмірів орендної плати за землю, які у столичному бюджеті на 2009 рік були збільшені у кілька разів.

"Можна вважати, що рішення про перегляд вартості землі - це трансформоване рішення про зміну орендної ставки. Головне, що ці дії повинні реально допомогти малому і середньому бізнесу пережити фінансову кризу", - вказала лідер фракції.

За словами Т.Меліхової, рішення передбачає перегляд нормативної грошової оцінки земель столиці з урахуванням впливу фінансової кризи на ринок землі у Києві. "Переоцінка земель повинна бути проведена протягом місяця з моменту прийняття рішення", - додала вона.

Нагадаємо, раніше депутат від Блоку Кличка Дмитро Андрієвський заявляв про те, що замість виконання бюджету і пошуків ефективних шляхів виходу з кризи мер Києва Леонід Черновецький і його команда звільняють від плати за землю олігархів і роздають зелені зони столиці.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини