RU

В НУНС вирішили прискорити вибори мера Києва

19.03.2012, 13:17
В НУНС вирішили прискорити вибори мера Києва - Фото
Мартиненко дає більшості тиждень для внесення свого проекту про вибори
Лідер фракції НУНС Микола Мартиненко, виступаючи на сьогоднішньому засіданні погоджувальної ради, заявив, що влада затягує з виборами київського мера, тому що боїться програшу. Якщо через тиждень на розгляд парламенту проект постанови не буде внесений більшістю, фракція НУНС зробить це сама.

"У нас працює Леонід Михайлович Черновецький чи не працює? Всім відомо, що він не працює. Чому ми не обираємо міського голови? Бо влада боїться програти ... Якщо представники влади не запропонують конкретну дату виборів у місті Києві, ми протягом наступного тижня внесемо свою постанову. Ми даємо вам шанс", - зазначив Мартиненко.

Нагадаємо, точну дату виборів повинна визначити Верховна Рада. Деякі оглядачі припускають, що гонка за крісло градоначальника може відбутися 8 липня 2012 року, через тиждень після закінчення єврочемпіонату з футболу.

На початку березня лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко заявив, що не боротиметься за пост міського голови, а підтримає кандидатуру Віталія Кличка. Останній, за результатами проведених в кінці лютого опитувань, в рейтингу популярності серед киян випереджає нинішнього голову КМДА Олександра Попова майже на 4%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини