RU

Відключення води в Києві: виявлено 1167 пошкоджень тепломереж

29.08.2012, 12:01
Відключення води в Києві: виявлено 1167 пошкоджень тепломереж - Фото
Під час випробувань у Києві в результаті прориву тепломереж неодноразово провалювався асфальт (фото - Ю.Іваськевіч)
Під час гідравлічних випробувань, які проводилися в Києві з 23 квітня по 28 серпня, виявлено 1167 пошкоджень теплових мереж. Про це повідомляє прес-служба Київенерго.

Згідно із затвердженим графіком, на міцність було випробувано 51 ділянку теплових мереж. Найбільша кількість пошкоджень зафіксована на мережах житлових масивів Нивки, Поділ, Біличі, Деміївка і Теремки. У той же час, на Троєщині та Борщагівці у зв'язку з масштабною перекладкою тепломереж в 2011-2012 рр. зафіксована тенденція до зменшення кількості пошкоджень мереж, як експлуатаційних, так і виявлених під час гідравлічних випробувань. Протягом тривалого часу в цих районах тепломережі знаходяться в незадовільному стані.

У 2012 році вдалося призупинити темпи зростання нових пошкоджень, виявлених під час гідравлічних випробувань. Так, у 2011 році під час випробувань виявлено 1221 пошкодження, в 2010 - 1172, у 2009 - 1165, у 2008 - 1054.

"Гідравлічні випробування дозволили нам виявити і ліквідувати значну кількість пошкоджень, тим самим попередивши їх появу взимку. І хоча в цьому році під час випробувань ми виявили менше проривів, ніж у минулому році, про поліпшення стану теплових мереж столиці говорити передчасно. Сьогодні близько 60% трубопроводів вичерпали нормативний термін експлуатації і потребують заміни. Суттєво зменшити кількість пошкоджень і поліпшити стан тепломереж столиці можливо лише в результаті масштабної модернізації трубопроводів", - повідомив перший заступник технічного директора - головний інженер Київенерго Юрій Гладишев.

Нагадаємо, обов'язкове проведення щорічних гідравлічних випробувань передбачено Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини