RU

"Війна" за Аскольдову могилу триває

06.08.2008, 14:07

Сьогодні вранці активісти ініціативи "Збережи старий Київ" та небайдужі кияни блокували будівництво багатоповерхового будинку за адресою вул. Мазепи (Січневого повстання), 11а, над Аскольдовою могилою.

Як повідомила кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ представник ініціативної групи Інна Совсун, на даний момент забудовники залишили свої спроби заїхати на територію будівництва. "Ми спочатку блокували один в'їзд для машин з будматеріалами, а потім побачили, що там є другий, і заблокували і його. Зараз вони вже залишили спроби захоплення", - наголосила вона.

За словами І. Совсун, начальник РВВС Печерського району столиці пообіцяв провести розслідування, за результатами якого усіх винних буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності. "Зараз ми пишемо заяви в міліцію про бездіяльність співробітників правоохоронних органів. Сподіваємося, це... матиме якийсь ефект", - відзначила вона, додавши, що у сьогоднішній акції беруть участь 20-30 представників ініціативи, і вони збираються сьогодні залишатися на "місці подій" протягом усього дня.

Нагадаємо, раніше активістам ініціативи "Збережи старий Київ" обіцяли припинити будівництво над Аскольдовою могилою.

На думку активістів, будівництво 18-поверхової висотки на вул. Мазепи (Січневого повстання) зруйнує ландшафт схилів Дніпра та погіршить вид на Києво-Печерську Лавру. Крім того, будівництво багатоповерхівки з підземним паркінгом загрожує зсувами.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини