RU

В Кличка прогнозують, що роботу київського метро буде паралізовано

22.01.2009, 15:11

У Блоці Кличка вважають, що у разі зменшення вартості жетона для проїзду в метро на 30 копійок, роботу метрополітену буде паралізовано.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Блоку Кличка, партійці, зокрема, відзначили: "Автомати, встановлені на станціях, технічно не здатні видавати громадянам 30 копійок здачі, а касова служба підприємства - не маг і не може на сьогодні тримати необхідні за номіналом кошти для видачі здачі. Тому, щоб не створювати проблему на рівному місці, треба зменшити тарифи до 1 гривні".

При цьому у Блоці Кличка відзначили, що те, що начальник КП "Київський метрополітен" Петро Мірошников називає "незручностями", для пасажирів стане реальною проблемою. "Всі пам'ятають день введення жетонів по 2 гривні і хаос на станціях "підземки". У разі нового експерименту над пасажирами на 50% збільшиться час обслуговування, тому не можна навіть уявити, які "пробки" будуть в метро. Але за всі ці "незручності" нестиме відповідальність столична влада і керівництво метрополітену", - заявляють у Блоці Віталія Кличка.

Партійці також назвали "спробою обдурити своїх потенційних виборців" заяви влади про зменшення вартості проїзду у наземному транспорті до 1,50 грн.: "Транспортники зменшать тільки ціну квитка, придбаного в кондуктора з 2 грн. до 1,50 грн. Тобто, до вартості квитка, за якою зараз продають у кіосках".

Блок Віталія Кличка вимагає від влади виконати рекомендації Кабінету Міністрів України і Антимонопольного комітету України про зменшення вартості проїзду в столиці до 1 гривні, враховуючи 10% рентабельності транспортних підприємств. "Цю цифру вже не раз було озвучено і підтримано відповідними профільними комісіями. Є відповідно зареєстрований проект рішення, який на вимогу регламенту має бути розглянутий", - заявляють у Блоці Віталія Кличка.

Нагадаємо, раніше П.Мірошников прогнозував величезні черги в метро при купівлі жетонів, пояснюючи їх зниженням ціни на проїзд на 30 коп. "При необхідності відраховувати здачу, час обслуговування пасажира збільшується на 50%. У нас спостерігається дефіцит дрібних грошей. Ми звернулися в банки з проханням про купівлю монет номіналом у 10 копійок. Нам запропонували купувати їх з комісією у 15%. Це неприйнятна вимога. Тому, звичайно, черги будуть", - заявляв він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини