RU

В київській мерії будуть проводити платні екскурсії

16.06.2009, 13:49

Міська влада планує проводити в приміщенні столичної мерії платні екскурсії для всіх киян і гостей міста. Про це заявив радник мера столиці Ігор Добруцький.

"Відвідувачів будемо пускати вже дуже скоро, але спочатку зробимо невеликий ремонт. З першого поверху приберемо тумби, перед входом в колонну залу поставимо мольберти", - повідомив радник київського градоначальника, якого цитує газета "Сегодня".

Видання зазначає, що за певну плату, розмір якої наразі не встановлено, кияни вихідними зможуть побувати на першому і оглянути частину другого поверху міськдержадміністрації. Проте інші поверхи будівлі буде зачинено. Таким чином, можливості потрапити у кабінети градоначальника Леоніда Черновецького і його заступників не буде.

Передбачається, що відвідувачі зможуть подивитися вивішені у холі картини і фотографії, оглянути експонати в музеї подарунків меру і поїсти в буфеті. Зокрема, у музеї подарунків мерії можна буде побачити ляльки, картини, годинники, холодну зброю, навіть набір для суші і кулькову ручку у вигляді космонавта. Серед унікальних експонатів - золота статуетка Л.Черновецького, яку йому презентував син, Степан Черновецький.

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини