RU

Відправник посилок з вибухівкою у Київ затриманий

21.01.2011, 17:20
Відправник посилок з вибухівкою у Київ затриманий - Фото
6c485334e888ba90ba69d20052febe37.jpg

Відправник посилок з вибухівкою у Київ затриманий
Співробітники міліції у Нікополі (Дніпропетровська область) затримали чоловіка, який 19 січня відправив іноземним колекціонерам з місцевого поштового відділення три посилки з частинами мінних детонаторів зразка часів Великої Вітчизняної війни.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Центрі громадських зв'язків Головного управління МВС у Дніпропетровській області, безробітний 42-річний затриманий є так званим "чорним слідопитом". Він проводив розкопки і купував на території України з метою колекціонування військове спорядження часів ВВВ. А з 2007 року почав реалізовувати знахідки за грошову винагороду колекціонерам.

З квітня 2010 року він через Інтернет знайомився з колекціонерами і надавав інформацію про наявність військової амуніції і спорядження, яке зберігав за місцем проживання.

Під час огляду житла затриманого вилучені предмети часів Великої Вітчизняної війни: 4 гранати "Ф-1" без запалів; фугасна граната; мінометна міна; патрони до різної стрілецької зброї; військові каски; частини до різної зброї і боєприпасів; 300 грамів пороху.

Крім того, у квартирі була велика кількість картонних коробок і вже підготовлена до відправки посилка.

За словами затриманого, всі предмети деактивовані і є макетами для колекціонування.

За місцем проживання чоловіка також вилучено його комп'ютер з адресами колекціонерів, з якими він спілкувався останнім часом.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що у Києві на одному з пунктів пересилки пошти правоохоронці виявили декілька посилок, в яких були частини мінних підірвачів зразка часів Великої Вітчизняної війни.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини