RU

Відпочивати на київських пляжах небезпечно

10.06.2009, 10:24

У Києві немає жодного пляжу, на якому було б безпечно відпочивати, оскільки жоден з них не отримав санітарного паспорта до відкриття літнього сезону. Про це заявив заступник генерального директора КП "Плесо" Олександр Таран.

"Незважаючи на те, що на всіх каналах після того як ми почали виступати, і керівництво "Плеса", і керівництво міста сказали, що як мінімум 12 пляжів будуть підготовлені до пляжного сезону, я можу запевнити вас, що на сьогодні жоден з пляжів Києва не отримав санітарного паспорта. Тобто, він до пляжного сезону не готовий і купатися на наших пляжах зараз небезпечно", - цитує О.Тарана УНІАН.

За його словами, для підготовки і утримання столичних пляжів у цьому році не прийнято на роботу жодного працівника, зокрема, медсестер, прибиральників та інших, які безпосередньо забезпечують чистоту і безпеку відпочиваючих.

Водночас, голова Київської міської організації Всеукраїнського товариства охорони природи Микола Щепець наголосив, що першочерговим завданням сьогодні при облаштуванні міських пляжів залишається створення інфраструктури і об'єктів, які забезпечать безпеку і комфорт відпочивальникам. Однак сьогодні, за його словами, працівники КП "Плесо" тільки прибирають території пляжів від сміття, водночас у повному обсязі не проведено дератизацію, через що виникає загроза для відпочивальників захворіти лептоспірозом; не скошено траву і бур'яни, що створює небезпеку укусів кліщів, які розносять, зокрема, енцефаліт.

Нагадаємо, раніше Всеукраїнське товариство охорони природи попереджало про загрозу ліквідації київських пляжів.

У свою чергу, у Блоці Кличка заявляли про те, що вхід на київські пляжі буде платним.

Також нагадаємо, що минулого року міська влада планувала відкрити 12 нових пляжів і зон відпочинку у столиці і заявляла про намір впорядкувати 29 пляжів, на що було передбачено витратити 5 млн.грн. з міського бюджету і 13 млн.грн. інвестиційних коштів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини