RU

Від початку року у Києві виявлено понад 1000 нелегальних імігрантів

17.07.2008, 17:23

У Києві за 6 місяців цього року виявлено 1000-1200 нелегальних імігрантів. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив в.о. директора Державного департаменту міграційної служби МВС України Віктор Давиденко.

За його словами, це, зазвичай, представники Шрі-Ланки, Індії, Пакистану та Китаю. "Менше громадян приїздить до України з країн СНД та взагалі одиниці з Європейського союзу", - зауважив він.

В. Давиденко наголосив, що такі процеси можливі через те, що зараз той ланцюжок контролю над нелегальними імігрантами, який існував раніше, розірвано. "Не всі нелегальні імігранти Києва перебувають у нас на обліку. Раніше, коли будь-який іноземець перетинав кордон, до нас надходив талончик, що такий іноземець в'їде і буде знаходитися там-то, з точною вказівкою місця мешкання. Зараз же іноземні громадяни звертаються до нас лише тоді, коли їм потрібно продовжити термін перебування".

Також, за словами в.о. директора Державного департаменту міграційної служби МВС, багато громадян перетинають кордон у невстановлених пункатах. "Є спеціальні місця та особи, які цим займаються, звичайно, не безкоштовно. Головна їхня мета - переправити іноземців на західний кордон, щоб відправити до країн Євросоюзу. У нас, звісно, немає такої кількості співробітників, щоб виявити всіх нелегальних імігрантів, але ми намагаємося і щорічно виявляємо близько 17-18 тисяч осіб", - наголосив він і додав, що за перше півріччя 2008 року в Україні виявлено близько 9 тисяч нелегальних імігрантів, з них 8,5 тисяч уже вислали за межі країни у примусовому порядку.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини