RU

В Черновецького спростовують інформацію про платні дзвінки у "Call-центр"

10.07.2009, 10:04

Дзвінки в інформаційно-довідкову службу київської мерії "Call-центр" залишаються безкоштовними. Про це заявила начальник служби Наталія Данько.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації, за словами Н.Данько, послуги з'єднання "Сall-центру" надає ВАТ "Укртелеком", і тарифікація дзвінків на номер 15-51 нічим не відрізняється від інших дзвінків по місту. "Вони не можуть тарифікуватися як комерційна довідкова служба - по 5 гривень за хвилину. Це все неправда, пряма маніпуляція громадською думкою", - додала вона.

Н.Данько також наголосила, що якщо до депутату Київради від БЮТ Дмитру Нікульшину надходили скарги про те, що дзвінки на номер 15-51 стали платними, він мав би розглянути їх і перевірити, чи відповідає інформація дійсності. "В кінця-кінців, депутат міг елементарно подзвонити в "Call-центр" особисто", - вказала начальник інформаційно-довідкової служби.

Нагадаємо, вчора Д.Нікульшин заявив про те, що дзвінки у "Call-центр" стали платними. За його словами, кияни звернулися в міськраду з скаргами на те, що це було зроблено без попередження, і за хвилину розмови тепер треба заплатити близько 5 грн.

Також нагадаємо, що інформаційно-довідкова служба для киян "Call-центр" була створена у 2006 році.

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини