RU

Україна цього року може залишитися без головної ялинки країни

02.12.2010, 12:35
Україна цього року може залишитися без головної ялинки країни - Фото
e6faab6d2fb965a7f67e6501ba01a068.jpg

Україна цього року може залишитися без головної ялинки країни

Установка головної ялинки країни виявилася під загрозою зриву через міліцейські загородження на площі Незалежності. Про це пише газета "Сегодня".

За даними видання, вчора у Києві почали установку головної ялинки України. Але монтаж конструкцій виявився під загрозою через міліцейські загородження. Правоохоронці відмовилися посувати загородження. "Огорожі міліції заважають нам розвернутися. Ми просили їх зняти, але вони відмовилися. Якщо затягнемо початок установки - можемо не встигнути в термін", - розповіла одна з робітників.

На місці конфлікту, зазначає газета, виїжджала начальник главку культури КМДА Світлана Зоріна. Начальник столичної міліції Олексій Крикун розповів їй, що сьогодні планується масштабний мітинг на площі, який не дозволить зняти захисні загородження. У результаті мерія вирішила перенести продовження установки на п'ятницю. Закінчити монтаж і прикрашення ялинки повинні до 24 грудня, раніше збиралися встигнути до Дня Святого Миколи (19 грудня).

Нагадаємо, незважаючи на сильний мороз і сніг сьогодні на площі Незалежності у Києві проходить чергова акція протесту представників малого і середнього бізнесу проти Податкового кодексу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини