RU

УДАР заблокував Київраду, протестуючи проти кнопкодавів

28.02.2013, 14:21
УДАР заблокував Київраду, протестуючи проти кнопкодавів - Фото
aa779068d29f05b6d1ac94dd08b01dee.jpg

Депутати від партії УДАР заблокували трибуну Київради - провладна більшість голосує картками відсутніх депутатів.

"Депутати Київради від Партії регіонів продовжують порушувати регламент і закони України і голосують картками своїх відсутніх колег. Зокрема, за внесення змін до програми приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва на 2011-2012 роки голосувала картка намісника Києво-Печерської Лаври - депутата Київради від партії регіонів Павла (Лебедя)", - заявив під час виступу в сесійній залі Київради депутат УДАРу Олексій Давиденко.

"Намісника в сесійній залі немає, а його голос вирішив питання програми приватизації. Це до вашого відома як секретаря Київради", - сказав Давиденко, звертаючись до
Галини Гереги.

Народний депутат із фракції УДАР в парламенті Віктор Чумак, також присутній на сесії, теж хотів виступити, але провладні депутати відмовилися надати йому слово. Після цього народні депутати та депутати Київради від УДАРу вийшли до трибуни і заблокували її. У відповідь секретар Київради оголосила перерву на годину.

"Зараз сталося два цинічних порушення - і регламенту, і закону", - прокоментував заступник голови фракції УДАРу в Київраді Андрій Странніков.

За його словами, проголосувала картка депутата, який не був присутній на сесії. "Друге - цинічне порушення закону про статус народного депутата, коли Віктору Чумаку відмовили в наданні слова на сесії Київради", - сказав він.

УДАР вимагає порушити питання про внесення змін у програму приватизації на переголосування і наполягає на неприпустимості голосування депутатів чужими картками.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини