RU

У Януковича заявили: готель біля Замкової гори не будуватимуть

26.07.2012, 17:45
У Януковича заявили: готель біля Замкової гори  не будуватимуть - Фото
Фото: Публічна мережа Андріївського узвозу на Facebook
Професор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, член Громадської гуманітарної ради при Президентові України Лариса Скорик заявила, що поблизу музею Булгакова на Андріївському узвозі не будуватимуть багатоповерховий готель, як про це днями повідомили засоби масової інформації.

"Мені навіть приписували причетність до будівництва цього готелю. На лівій стороні вулиці Чорна грязь (раніше так називалася вулиця Фроловська - ред.) років 6-7 тому хотіли будувати готель, але ми, як кажуть, зарубали цю пропозицію. Він мав 9 або 10 поверхів і був просто жахливим за архітектурою. Його параметри та місце будівництва були категорично відхилені нами. Ця будівля фактично підлазила під Замкову гору, тобто, його категорично ніхто не буде будувати ", - сказала Скорик у коментарі УНН.

Нагадаємо, минулого тижня поповзли чутки, що на Андріївському узвозі поблизу вулиці Фроловської знову затіяли будівництво готелю (кілька місяців тому кияни вже воювали за одну з ділянок, де забудовник хотів звести готель). На схилі Замкової гори в межах дільниці №14 вирубали близько сотні дерев. У ЗМІ з'явилася інформація, що роботи веде ТОВ Маркон, якому Київрада дала дозвіл на будівництво на історичній вулиці ще в 2005 році. У прокуратурі заявили, що подали позов до суду з метою оскаржити рішення Київради і повернути землю у власність територіальної громади Києва.

Фото Замкової гори
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини