RU

У центр зможуть проїхати міліція й жителі довколишніх будинків

30.05.2012, 14:15
У центр зможуть проїхати міліція й жителі довколишніх будинків - Фото
Хрещатик закрили до 7 липня (фото: ЛігаБізнесІнформ)
Проїхати в район Хрещатика і НСК "Олімпійський" під час Євро-2012 зможуть пожежники, міліція і жителі довколишніх будинків. Про це повідомив сьогодні на брифінгу начальник головного управління транспорту та зв'язку КМДА Євген Водовозов.

Водовозов нагадав, що допуск транспортних засобів буде обмежений в район фан-зони, яка буде розташована на Хрещатику, і в район "Олімпійського". "Дані обмеження для півторакілометрової зони діють виключно в день проведення матчів Євро. Це п'ять днів - 11, 15, 19 і 24 червня і 1 липня", - сказав він.

Фан-зона буде перекрита на весь час проведення Євро - до 7 липня. Буде закрита вулиця Хрещатик і під'їзди до неї по вулиці Богдана Хмельницького від вулиці Пушкінської, по Прорізній від Пушкінської, а також частину Хрещатика від бульвару Шевченка до вул. Хмельницького. "Перепустки в ці зони видаються автомобілям спеціальним - аварійним службам Київгаз, міськсвітло, водоканал, Київенерго, без пропусків їздять у нас автомобілі МВС, швидкі допомоги, спеціальні інкасаторські автомобілі, обладнані спецсигналами, спеціальні автомобілі Київгазу, обладнані блакитними маячками", - сказав Водовозов.

"Всі люди, які проживають в зоні перекриття транспортного периметра, мають можливість безперешкодного виїзду і в'їзду до своїх домівок під час проведення чемпіонату, за пред'явленням документа, що посвідчує або право власності на нерухомість, або реєстрацію в паспорта, довідки з жеку, договору оренди квартири", - сказав він.

Всі інші бажаючі проїхати в зоні обмеження, за його словами, повинні були подати заявки на пропуску. Він повідомив, що планується видати 700 перепусток. Водовозов також зазначив, що близько п'ятої вечора в районі НСК "Олімпійський" в дні проведення матчу режим пропуску буде посилений, по деяких вулицях рух транспорту буде закриватися повністю - наприклад, по вулиці Еспланадній 11, 15 і 19 червня, що пов'язано з переміщенням шведських уболівальників .

Також Водовозов повідомив, що повністю будуть перекриті входи і виходи на метро "Майдан Незалежності", ця станція буде працювати тільки як пересадочна. Також будуть перекриті входи і виходи на станції метро "Хрещатик", втім, за словами чиновника, можливе корегування роботи ст.м. "Хрещатик" в ручному режимі.

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини