RU

У столиці заморожено будівництво 50 житлових будинків

18.09.2012, 17:20
У столиці заморожено будівництво 50 житлових будинків - Фото
0c20973331e7ba4d8a3523d090aa18db.jpg
На сьогоднішній день в Києві з різних причин зупинено будівництво більше 50 житлових будинків загальною площею більше 1 млн. кв. м (приблизно 12 тисяч квартир). Про це розповіли в Головному управлінні житлового забезпечення, повідомляє прес-служба КМДА.

Згідно з повідомленням, зараз ведеться підготовка до відновлення будівництва шести будинків силами комунальних підприємств. Йдеться про об'єкти на вул. Сім'ї Сосніних, 4-А, Теремківській, 3, Ілліча, 17, Верховинній, 39-41, Булгакова, 13 і Строкача, 9.

За словами голови КМДА Олександра Попова, відновлювати будівництво часто заважає складний законодавчий механізм. "Закон забороняє втручатися органам місцевої влади в інвестиційну діяльність суб'єктів господарювання. І по цьому питанню ми офіційно звернулися до уряду з проханням змінити законодавство, щоб ми могли допомагати вирішувати проблеми мешканців. Ми підготували і подали законопроект "Про вдосконалення державного регулювання у сфері житлового будівництва" , - зазначив градоначальник, додавши, що документ дозволить вирішити проблему довгобудів.

Проект закону передбачає право органів місцевого самоврядування в односторонньому порядку вилучати земельні ділянки у неспроможних забудовників, визначати нових забудовників, вирішувати питання фінансування.

Нагадаємо, не так давно президент Янукович відчитав Олександра Попова за проблему довгобудів в Києві. На засіданні Комітету економічних реформ президент звернувся до голови КМДА зі словами: "Потрібно вирішити проблему довгобудів. Ми про них повинні  незабаром забути в принципі. Їх у нас в країні не повинно бути. Ви мене зрозуміли? Попов! У Києві довгобудів не повинно бути".

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини