RU

У столиці з'явився музей цікавих наук

18.09.2012, 11:40
У столиці з'явився музей цікавих наук - Фото
Куля Тесла (фото - experimentanium.com.ua / news)
У цю п'ятницю на Подолі (вул. Верхній Вал 2-а) відкриється перший в Україні науково-інтерактивний музей "Експеріментаніум". У розважальній формі відвідувачам будуть пояснювати дію більшості законів механіки, оптики, електрики, магнетизму і акустики.

Як повідомляється на сайті музею, в експозиції - близько 200 інтерактивних експонатів. Їх можна не просто помацати - відвідувачі власноруч будуть зводити мости без єдиного цвяха, спостерігати, як зароджується торнадо, створювати і чіпати руками блискавку, змушувати літати магніт, запускати хмари в чорну діру, розбиратися в безлічі головоломок і здійснювати чимало відкриттів.

Один з найяскравіших експонатів - плазмова куля Тесла, винахід відомого фізика Ніколо Тесла. У 1896 році вчений запатентував кулю як "апарат для виробництва електричних струмів високої частоти і потенціалу".

Квитки по буднях для дітей до 16 років обійдуться в 55 грн., для дорослих - 75 грн., у вихідні та свята вхід для всіх на 10 грн. дорожче. Аналогічний музей з минулого року працює в Москві.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини