RU

У столичному зоопарку від стресу помер павич

15.05.2012, 17:00
У столичному зоопарку від стресу помер павич - Фото
Фото: ТСН
11 травня ряди загиблих в Київському зоопарку поповнив павич. Як пише  Сегодня, директор зоологічного парку Олексій Толстоухов в смерті тварини звинувачує відвідувачів, які ведуть себе надто емоційно.

"Він помер від розриву серця. Це був стрес, адже нашим відвідувачам не варто кричати, махати руками й робити різні рухи тіла по відношенню до тварин", - вважає Толстоухов.

За його словами, днями за програмою обміну між зоопарками в столичний звіринець привезли нових птахів, серед яких пара японських журавлів, павині голуби, білі павичі та сріблясті фазани. "До Дня Києва закінчиться реконструкція пташників, і туди випустять хижих птахів. Потім займемося приматником - його включили в програму соціально-економічного розвитку Києва на 2012 рік і виділили на реконструкцію 4,7 млн. грн.", - не приховує оптимізму Толстоухов.

Нагадаємо, в березні в Київському зоопарку померла лама й кубинський крокодил. Череда смертей молодих тварин не припиняється кілька років поспіль. В кінці 2011 року зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших звіринців світу за версією газети Bild та організації із захисту тварин PETA. Його назвали місцем, де тварин утримувати не можна.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини