RU

У Софії Київській обвалився ґрунт - яма завбільшки 3 метри

04.09.2015, 14:06
У Софії Київській обвалився ґрунт - яма завбільшки 3 метри - Фото
ff1edc267189f799821ec3a09b9bcee8.jpg
У дворі національного заповідника Софія Київська стався провал грунту, через що утворилася яма шириною приблизно 3 метри і глибиною 2 метри. Про це Українській  правді повідомив заступник директора з наукової роботи В'ячеслав Корнієнко.

"Дійсно є провал грунту близько 3 метрів шириною і до 2 метрів глибиною. Зараз вжиті заходи для забезпечення безпеки відвідувачів. Територія огороджена, прірву накрито", - розповів Корнієнко.

За його словами, провал жодним чином не загрожує історичним будівлям Софії, бо знаходиться далеко від них. "Прірва далеко від всіх пам'яток - на відстані 70-80 метрів. Ця подія також жодним чином не вплине на заплановані заходи в Софії - зокрема, на фестиваль класичної музики 5-6 вересня. Буде чергувати людина, яка не пускатиме відвідувачів до накритої ями. Тобто їх життю і здоров'ю нічого не загрожуватиме", - підкреслив заступник директора.

Як пояснив Корнієнко, такі провали на території Софії виникають часто. Почалися вони в XX столітті і пов'язані з особливістю структури грунту. "Земля провалюється регулярно, тому що є підземні порожнини. Вони з початку XX століття провалюються. Це було в 20-х роках, в 70-х і пізніше в 80-х і 90-х", - розповів він.

Наголошується, що найближчим часом прірву не ліквідують - її не можна просто засипати піском, а треба досліджувати. "Поки буде консервація, щоб можна було в подальшому цю яму досліджувати. Щоб дослідити, тут треба ставити кріплення, проводити комплекс заходів. На жаль, цього не можна буде зробити зараз восени, коли буде дощова погода, і взимку. Тому зараз просто буде проведена консервація" , - розповів він.

Корнієнко додав, що почати вивчення провалу і, відповідно, почати формувати заходи з його ліквідації можна буде не раніше травня наступного року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини