У Попова думають, чи забирати у забудовників Андріївського землю

У Попова думають, чи забирати у забудовників Андріївського землю - Фото
c0ea125245aaf636d42239b6a2dfc48e.jpg
24.04.2012, 18:00

На найближчу сесію Київради 26 квітня винесений ряд проектів рішень про скасування землевідведень на Андріївському узвозі на загальну площу 0,5 га

За даними депутата Київради від фракції БЮТ Олександра Бригинця, скасування рішень про землевідведення стосується кількох ділянок: ділянки навпроти музею Булгакова (Андріївський узвіз, 33/6), де планувалося зведення багатоповерхового готелю, ділянки на перетині Боричевого струму та Андріївського узвозу (в ЗМІ цю землю пов'язують з братом екс-президента Віктора Ющенка), ділянка на Андріївському узвозі, 20а та 30-34. Повернути у власність Києва можуть і ділянку (10 арів) без адреси, яка знаходиться в дворах навпроти Андріївської церкви.

"Розраховувати на центральні органи влади киянам не доводиться. Хоча в мене і не було ілюзій, що комісія Азарова стане на захист Києва. Тому сподіватися можна тільки на Київраду, яка під тиском громади, готуючись до близьких виборів, прийме хоча б якісь рішення щодо захисту вулиці-пам'ятки. Чи проголосують  за них депутати, подивимося ", - зазначив Бригинець.

Нагадаємо, раніше в КМДА заявляли, що 99% землі на Андріївському узвозі належить не Києву. У БЮТ цю інформацію спростували, заявивши, що у власності міста перебуває 56% будинків на історичній вулиці.

Досьє на Олександра Бригинця