RU

У побут входить соціальна картка киянина

02.04.2012, 13:55
У побут входить соціальна картка киянина - Фото
Руслан Крамаренко
Перші сто "Соціальних карток киянина" видадуть вже цього тижня. Про це розповів сьогодні на прес-конференції заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

"На цьому тижні ми випустимо перші картки, видамо першим ста людям, які вже зможуть ними користуватися, наприклад, для проїзду в метрополітені. Потім, приблизно з 20 квітня, буде визначена категорія громадян, близько 4,5 тисяч, яким будуть видані картки" , - зазначив Крамаренко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Крамаренка, до кінця 2012 року планується видати близько 600 тисяч карток, а в наступному році - забезпечити карткою кожного киянина. "В принципі, ми плануємо видати протягом цього й наступного року три мільйона карток, тобто кожен житель Києва отримає цю картку", - пояснив він.

Заступник голови КМДА зазначив, що для уникнення черг при видачі було прийнято рішення адресно оповіщати киян. "Кожному киянину, який буде мати право на картку, ми організуємо дзвінок, приймемо у нього документи й уникнемо таким чином можливих незручностей. Людина повинна, отримуючи пільгу, отримувати позитивні емоції", - додав він.

Крамаренко пояснив, що для отримання картки киянину досить буде прийти в пункт видачі у районній адміністрації з  документом, який посвідчує особу. Він також запевнив, що видаватимуться картка буде безкоштовно, термін її дії складе п'ять років.

За словами Крамаренка, в картці закладено відразу кілька чіпів, завдяки чому її можна використовувати для банківських розрахунків, безкоштовного проїзду в транспорті, обліку пільг та інших операцій.

"Картка киянина - це не заміна існуючих пільг, наданих державою, це надання додаткових пільг, виплат, до яких звикли кияни", - сказав він.

Основною метою впровадження картки киянина є підвищення соціального захисту малозабезпечених верств населення Києва, впорядкування механізмів надання пільг, їх обліку та адресності, розвиток безготівкових форм розрахунків за проїзд у київському метрополітені для пільгових категорій громадян.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини