У метро на Виноградар будуть вертикальні тунелі - КМДА

17.02.2017, 17:01
У метро на Виноградар будуть вертикальні тунелі - КМДА - Фото
cd9a6b21feab94cfff76447402223a15.jpg
У частині відгалуження від станції метро Мостицька в Києві, будівництво якої планують почати в цьому році, побудують "вертикальні тунелі", за якими поїзди будуть проїжджати один над одним. Про це сказав голова постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами КМДА Олексій Окопний, повідомляє прес-служба міськадміністрації.

Така технологія буде вперше використана в столиці.

"У частині відгалуження від станції Мостиська на Виноградар заплановані так звані вертикальні підземні тунелі, тобто вони будуть розташовані один над одним, а не паралельно, як ми звикли. Таке технічне рішення пропонується тому, що дорожній коридор на вулиці Межовій досить вузький і насичений інженерними комунікаціями Воно не є новим в світі, але в столиці досі не застосовувалося", -. сказав Окопний.

Ця частина "зеленої" гілки метро буде проектуватися, як лінія мілкого залягання. Найглибша її частина розпочнеться на Сирці на глибині близько 40 метрів і буде поступово наближатися до поверхні в районі станції Мостиська, яка запланована на перетині вулиць Межової, Білицької та Північно-Сирецької.

Наступна станція Проспект Правди буде відповідно на перехресті проспекту і Межової.

Першу чергу із зазначених двох станцій планують здати в експлуатацію в кінці 2019 року.

Візки відгалуження на Виноградар також будуть складатися з двох станцій та електродепо. Вони є другою чергою будівництва цієї ділянки Сирецько-Печерської лінії. Третя і остання черга - будівництво станцій Вітряні гори і Площа Т. Шевченко.

Як повідомлялося раніше, будівництво метро на Виноградар почнеться в кінці грудня 2017 року.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского