RU

У КМДА погарячкували: дамбі Київської ГЕС прорив не загрожує

08.02.2012, 15:47
У КМДА погарячкували: дамбі Київської ГЕС прорив не загрожує - Фото
022ca817ecf463eaf8998adb8db58e9b.jpg
Начальник головного управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Віталій Пшеничний спростував власні слова про те, що дамбу Київської ГЕС може прорвати. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Під час реконструкції Київської ГЕС у 2002 році була впроваджена система автоматизованого контролю безпеки гідротехнічних споруд. Це дозволяє за допомогою автоматизованої контрольно-вимірювальної апаратури контролювати стан гідротехнічних споруд", - розповів Пшеничний.

За його словами, система контролю охоплює правобережну і лівобережну дамби загальною довжиною більше 50 км і будівля ГЕС.

"Ми щодня отримуємо інформацію про технічний стан ГЕС, тому я запевняю, що чутки про можливий прорив дамби - безпідставні", - сказав Пшеничний.

Він розповів, що відповідно до вимог нормативного акта, що регулює питання безпеки гідротехнічних споруд електростанцій, міжвідомча комісія кожні 5 років проводить обстеження стану Київської ГЕС.

"За результатами останнього обстеження, встановлено, що гідротехнічні споруди знаходяться в працездатному стані і здатні витримувати навантаження в проектних режимах, які, зокрема, передбачають стабільне функціонування дамби Київської ГЕС при ускладненні погодних та гідрометеорологічних умов", - зазначив Пшеничний.

Нагадаємо, раніше Пшеничний заявив: "Ми не будемо молотками по ній стукати, а тільки заслухаємо звіти відповідальних за техстан дамби. Там серйозна проблема - це кірка льоду, товщина якої досягає півметра. Коли лід почне танути і рухатися, дамба може не витримати".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини