RU

У КМДА ліквідують 19 структурних підрозділів

15.03.2012, 12:45
У КМДА ліквідують 19 структурних підрозділів - Фото
ec892c942b1411ff284eb0ff6dfb613a.jpg
За рішення про скорочення підрозділів міської державної адміністрації з 39 до 20 сьогодні проголосували 88 депутатів з 112-ти, присутніх в залі засідання.

Згідно з рішенням Київради, загальну чисельність співробітників КМДА скоротять на 202 людини. Зараз штат адміністрації складає 2020 працівників, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазначимо, у фракції БЮТ-Батьківщина в Київраді рішення про структурні зміни міськадміністрації називають піаром її голови Олександра Попова. Так, керівник фракції  Тетяна Меліхова заявила, що влада не збирається скорочувати кількість чиновників, а просто тасує колоду на свою користь: "угодних" людей підвищують на посаді, а "неугодних" - знижують.

За словами депутата, винесений на сьогоднішню сесію проект рішення "Про діяльність виконавчого органу Київради (КМДА)" передбачає, що близькі до Попова чиновники стануть керівниками не прописаних постановою Кабміну департаментів. Суть ротацій в КМДА полягає в тому, щоб ліквідувати такі важливі для Києва управління, як ГУ з питань захисту прав споживачів і цінової політики і ГУ з туризму.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини