RU

У київському метро перестануть оголошувати станції англійською

16.08.2012, 14:43
У київському метро перестануть оголошувати станції англійською - Фото
df3d1985e8f3e1827c5677f363e85090.jpg
У потягах столичного метрополітену приберуть голос диктора, який оголошує назви станцій англійською мовою. Про це сьогодні в ході Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net повідомив начальник КП Київський метрополітен Володимир Федоренко.

"Ми зробили невелику паузу після закінчення Євро-2012 для того, щоб зрозуміти настрій пасажирів метрополітену щодо так званої "англоозвучки". Враховуючи думку, сьогодні ми знімаємо з тексту англомовну частину", - сказав Федоренко.

Відповідаючи на питання щодо якості озвучування англійською мовою, начальник метрополітену відзначив, що це виявилося не так просто, "тому що більшість киян трошки знають англійську мову і висловлювали із цього приводу думку по своєму розумінню".

Федоренко зазначив, що озвучував текст професійний диктор, який працював на телебаченні США. "Під час Євро ми в іноземців цікавилися - як вони сприймають наше озвучування англійською мовою? Ні в кого не було ніяких зауважень, це для нас головне. А для киян є озвучування українською", - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини