RU

У київських школах працюють пацієнти психлікарні, - прокуратура

06.03.2013, 15:40
У київських школах працюють пацієнти психлікарні, - прокуратура - Фото
bafe28ff7129b27f4c41be8d2a515d7b.jpg
Вчителі-хабарники і колишні пацієнти психлікарень трудяться в столичних школах. Наприклад, як з'ясувала прокуратура Голосіївського району під час перевірки закладів освіти, вчитель фізкультури одного з ліцеїв за останні 13 років тричі проходив лікування в психіатричній лікарні. Ще одного фізкультурника в 2008 році судили за крадіжку, а керівника одного з гуртків дитячої творчості в 2011 році - за шахрайство, повідомляє прес-служба відомства.

Директора столичного дитсадка в 2006 році затримали за хабар та службове підроблення. За законом, вчителі з таким минулим мають право викладати. Однак у прокуратурі вважають, що педагоги, які мали проблеми із законом, не можуть навчати дітей, адже педагогічною діяльністю повинні займатися люди з високими моральними якостями.

Посадових осіб, які взяли на роботу вчителів з неоднозначним минулим, прокуратура хоче покарати - керівнику Голосіївського районної адміністрації внесено припис про притягнення до відповідальності чиновників райуправління освіти та директорів освітніх закладів, які допустили порушення конституційного права дітей на безпечні умови навчання.

Нагадаємо, раніше прокуратура Київської області з'ясувала, що в школах столичного регіону  працюють люди із судимостями. Також з'ясувалося, що багато педагогів хуліганять і разом з дітьми розпивають спиртне у громадських місцях.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини