RU

У Київавтодорі обіцяють залатати ями в столиці до кінця травня

10.04.2013, 13:37
У Київавтодорі обіцяють залатати ями в столиці до кінця травня - Фото
Фото: kievavtodor.net.ua
Комунальна корпорація Київавтодор зобов'язується до 9 травня завершити роботи з ямкового ремонту на вулицях загальноміського та районного значення, а до Дня Києва - повністю завершити ремонтні роботи в столиці. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції глава Київавтодору Петро Береговий, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Береговий повідомив, що сьогодні роботи виконують 44 бригади асфальтобетонників. Коли температура повітря і вдень, і вночі буде перевищувати 5 градусів тепла, роботи будуть проводитися цілодобово. "Ми провели тендерні пропозиції, склали плани на 136 млн. грн. Необхідно виконати роботи на 600 тисячах квадратних метрів", - сказав Береговий.

За його словами, ямковий ремонт доріг почався в лютому, і Київавтодор виконав близько 70% необхідних робіт. "Ми провели обстеження дорожньої мережі та визначили більше 96 тисяч квадратних метрів пошкодженого покриття. Під час несприятливих погодних умов ми почали роботи з виконання ямкового ремонту. Це необхідно було зробити для безперебійного та безаварійного руху транспорту. Роботи ми розпочали в лютому і виконали близько 70% робіт", - зазначив він. Однак внаслідок рясних снігопадів у двадцятих числах березня додатково було пошкоджено 20 тис. квадратних метрів.

Крім того, за словами Берегового, в цьому році планується провести капітальний ремонт київських доріг. Це стосується вулиць Васильківської, частково Броварського проспекту, доріг Біличів і Жулян. Що стосується транспортного збору, то щорічно Київавтодор отримував 100 млн.грн. "Але в минулому році нам виділили всього 15,7 млн.грн., і ми виконали з усього обсягу поточного ремонту всього лише 6,6% запланованих робіт. Це найнижчий показник з часів існування Київавтодору. Наслідки ви бачите самі", - сказав він.

Нагадаємо, раніше київська влада надала жителям столиці можливість контролювати ремонт доріг в режимі онлайн. Так, на сайті Контроль ремонту доріг (remcontrol.com.ua) висвітлено стан виконання графіка ремонту київських доріг згідно з програмою ліквідації ям на вулично-дорожній мережі столиці в 2013 році.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини