RU

У Києві зафіксовано десятибальні пробки

18.02.2014, 19:10
У Києві зафіксовано десятибальні пробки - Фото
13fbd5c98d24748aa2be34a0098797bb.jpg
У Києві паралізовано рух на всіх ключових дорогах. Станом на 18:30, в столиці - затори на 10 балів, повідомляє сервіс "Яндекс.Пробки".

Найбільший із заторів розтягнувся на 15,8 км. Червонозоряний проспект, Чоколівський бульвар, вулиці Вадима Гетьмана, Олександра Довженка та Олени Теліги, а також Московський проспект та Московський міст повністю паралізовані. Середня швидкість руху в пробці не перевищує 3 км/год.

Також труднощі з проїздом в центрі міста - на Голосіївському проспекті та бульварі Дружби Народів. У заторі на 3,42 км швидкість руху не перевищує 3 км/ год. Також проблеми з проїздом на Бессарабській площі та бульварі Тараса Шевченка (2,12 км). Велика пробка утворилася на бульвар Лесі Українки, а також на вулицях Бастонній і Басейній (3,16 км). У заторі на 3,84 км стоять Набережно-Лугова, Межигірська та Новокостянтинівська вулиці, а також Московський проспект, вулиця Семена Скляренка. Застрягли в пробці Велика Житомирська вулиця, Львівська площа і вулиця Артема.

Більшість київських мостів заповнені автомобілями під зав'язку. На Саперно-Слобідській вулиці і Південному мосту - затор в 2,13 км, на Русанівському мосту та Броварському проспекті - "тягучка" в 1,56 км.

Не краща ситуація і на виїзді з міста. На Богатирській вулиці - пробка в 2,60 км, на Броварському проспекті - в 1,86 км, на Кільцевій дорозі і вулиці Леніна авто застрягли на ділянці в 1,71 км.

Нагадаємо, сьогодні в урядовому кварталі Києва з самого ранку відбуваються запеклі сутички між мітингувальниками і силовиками. У зіткненнях постраждали більше 150 людей, повідомляється про декілька загиблих.

Джерело: Сегодня
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини