RU

У Києві заборонили виловлювати бездомних котів

22.06.2017, 17:55
У Києві заборонили виловлювати бездомних котів - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
Сьогодні на засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про заборону на вилов в столиці бездомних котів. Як повідомляє прес-служба міськради, документ вирішує питання поводження з безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності гуманними методами.

Забороняється відловлювати бездомних котів за винятком необхідності їх стерилізації, вакцинації та/або з метою пристосування до нових власників. До цього процесу обов'язково повинні бути залучені представники громадських зоозахисних організацій.

Комунальні підприємства з утримання житлового фонду зобов'язані залишати для котів доступ до підвальних приміщень, таким чином сприяючи природній дератизації (знищення гризунів в підвалах).

ЖЕКи і ОСББ повинні забезпечувати дотримання норм і вимог експлуатації підвалів, технічних підвалів і горищ, залишивши доступ котам. Ізоляція котів в закритих підвалах часто приводила до їх загибелі.

Комунальні підприємства Притулок для тварин і Київська міська лікарня ветеринарної медицини, відповідно до рішення, повинні забезпечити регулювання чисельності тварин шляхом стерилізації з обов'язковою вакцинацією.

Петиція на сайті Київради з вимогою визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва, дозволити їм вільно жити в підвалах, на горищах і в інших місцях їх постійного перебування і знищувати гризунів набрала більше 10 тисяч підписів.

Читайте також: Зоозахисники просять киян не замуровувати котів в підвалах

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини