RU

У Києві за кожним підземним переходом закріпили відповідальних

29.03.2013, 10:03
У Києві за кожним підземним переходом закріпили відповідальних - Фото
439ce3b55e673889b37d8c559acc828c.jpg
У Київській міській державній адміністрації відбулася нарада з координації дій з метою запобігання підтоплень підземних переходів, яких у столиці близько 1500.

Як повідомляє прес-служба КМДА, в засіданні, крім представників адміністрації, взяли участь також керівники районних ШЕУ, на балансі яких знаходяться переходи, і переможці інвестиційного конкурсу, між якими були розподілені всі підземні переходи столиці для здійснення торгівлі.

"Згідно з умовами конкурсу, якщо інвестор отримав підземний перехід, де можна поставити торгову площадку, він брав на себе також зобов'язання з утримання тих переходів, де торгівля заборонена. Таким чином, були розподілені всі об'єкти. Тож заходи щодо запобігання затоплення будуть проводитися і контролюватися в кожному підземному переході", - сказав директор Департаменту економіки та інвестицій Ігор Довбань.

Він також додав, що сьогодні на інвесторів було покладено завдання закріпити за кожним переходом по дві відповідальні особи та забезпечити підземні переходи помпами в місцях, де це необхідно.

Разом з тим, сьогодні монтажні бригади почали перевірку технічного стану підземних переходів і наявність там стаціонарних насосів.

Нагадаємо, вчора голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив, що незабаром Київ чекають підтоплення. Однак градоначальник запевнив, що міські служби вживатимуть усіх заходів для оперативної ліквідації цих процесів та їх наслідків
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини