RU

У Києві вперше пройде міський референдум

18.06.2012, 16:11
У Києві вперше пройде міський референдум - Фото
f0d561db2ffb31bcd51b069e89e99cc1.jpg
За проведення Першого київського референдуму до Київради передано 334 тисяч підписів, тобто, ідею підтримали 16% киян. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Київської міської державної адміністрації, це на 114 тисяч осіб більше, ніж вимагає законодавство.

На референдум будуть винесені три питання:

1. Чи схвалюєте Ви обов'язкове включення в щорічний бюджет м. Києва надання адресної матеріальної допомоги пенсіонерам та надбавок працівникам бюджетної сфери столиці?

2. Чи схвалюєте Ви створення в Києві підпорядкованої міській громаді муніципальної міліції, яка повинна забезпечувати порядок у місті і безпеку жителів?

3. Чи схвалюєте Ви основні проектні рішення нового Генерального плану розвитку Києва?

Перші збори з питань проведення Першого київського референдуму відбулося 10 квітня 2012 року. Учасники зборів одноголосно схвалили пропозицію провести референдум, затвердили формулювання трьох питань, запропонованих для винесення на референдум, і утворили ініціативну групу, якій доручили збирання підписів під вимогою про проведення міського референдуму. У другій половині квітня такі ж збори киян пройшли у всіх районах столиці. Всього було створено 61 ініціативна група.

Згідно з чинним законодавством, протягом 30 днів члени ініціативних груп повинні були зібрати 216 тисяч підписів киян, тобто 10% від числа зареєстрованих виборців.

"Зараз наше завдання - вирішити питання про призначення дати проведення референдуму. Переконаний, що більшість киян проголосують за кожен з трьох винесених питань", - зазначив голова КМДА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини