RU

У Києві вимагають від ГПУ припинити захоплення автостоянок

27.08.2013, 17:51
У Києві вимагають від ГПУ припинити захоплення автостоянок - Фото
e122e4d532fe5622ab53a2ae8ed5e84c.jpg
Київські підприємці пікетували Генпрокуратуру, вимагаючи припинити спроби рейдерських захоплень автостоянок.

Як повідомляє
Радіо Свобода, організатори акції заявляють, що переділ цього бізнесу ведеться "в інтересах людей, наближених до Генеральної прокуратури", а здійснюють цей задум посадові особи КП Київтранспарксервіс.

Передбачається, що шляхом розірвання договорів з підприємцями через суд десятки майданчиків з автостоянками можуть перетворитися на будівельні майданчики, заявляють мітингувальники. "Взагалі фігурує список з 200 парковок по місту Києву. 70 позовів - це тільки перша партія, яка пішла до суду. Якщо на момент перевірки було там 10, на 20, на 5 машин більше, ніж у договорі - все, розривай договір. Не можна було таке порушення притягти - вони придумують, що на парковці йде складування будівельних матеріалів", - пояснив підприємець Василь Горлач.

Керівник управління прокуратури Києва Назар Костянтинов, посилаючись на результати перевірок, заявив, що в Києві близько 60-ти парковок працюють з грубими порушеннями. "Перевірка була проведена прокуратурою міста Києва із залученням державної фінансової інспекції в Києві. Як встановлено перевіркою, договори, укладені щодо облаштування автостоянок на території Києва, в деяких випадках укладені з порушенням закону. Чому? Тому що суб'єкти господарювання з комунальним підприємством укладають договори на кількість машиномісць, яка набагато менше, ніж те, що фактично використовується", - заявив Костянтинов.

За його словами, впорядковано близько 60 стоянок. "Це двадцята частина всіх стоянок Києва. Сума порушень, які були виявлені, становить близько 17 мільйонів гривень. Всі ці кошти мають надійти до бюджету", - зазначив він.

Нагадаємо, прокуратура вже подала до суду 17 позовів про розірвання договорів між КП Київтранспарксервіс та орендарями паркінгів. За інформацією відомства, в порушення умов договорів комерційні структури самовільно збільшують кількість машиномісць, а також перевищують затверджений тариф на паркування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини