RU

У Києві відкрився Всесвітній газетний конгрес

03.09.2012, 11:04
У Києві відкрився Всесвітній газетний конгрес - Фото
c12c9201c9dd7a3a2c12da109373532e.jpg
Україна вперше у своїй історії приймає Всесвітній газетний конгрес і Всесвітній форум головних редакторів. У Київ на ці два заходи, які проходять паралельно, з'їхалися близько тисячі представників провідних світових медіакорпорацій з 80-ти країн світу.

Як повідомляється на сайті організаторів (wan-ifra.org), напередодні відбулася Генеральна асамблея членів конгресу і неофіційна зустріч преси із спікерами медіафоруму. У ці хвилини в Жовтневому палаці (вул. Інститутська, 1) проходить церемонія відкриття і має відбутися вручення премії Золоте перо свободи-2012.

Також в перший день конгресу з доповідями про тенденції у світовій пресі виступлять видавці з Азії, Європи, Середнього Сходу, Африки, Латинської та Північної Америки. Серед іншого будуть представлені інноваційні бізнес-моделі газет завтрашнього дня.

Заходи другого дня 64-го Всесвітнього газетного конгресу і 19-го Всесвітнього форуму головних редакторів будуть проходити в Українському домі та комплексі Мистецький арсенал. У завершальний день форуму - 5 вересня - зустрічі та обговорення проходитимуть в Українському домі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини