RU

У Києві відкриваються Дні турецького кіно

18.09.2012, 16:59
У Києві відкриваються Дні турецького кіно - Фото
7c7382659d1132b8d52f5206b6bfd42a.jpg
19-23 вересня в столичному кінотеатрі "Київ" відбудеться щорічний фестиваль "Дні турецького кіно в Києві". У цьому році організатори представлять п'ять фільмів, серед яких учасники і призери міжнародних кінофестивалів.

Як повідомляється на сайті кінотеатру, відкриє фестиваль психологічна картина "Народ мого діда" (2011) режисера Чагана Ирмака. Історія 10-річного хлопчика Озана і його дідуся, які живуть в містечку на Егейському узбережжі, показує процес великих змін як в окремо взятій родині, так і в цілій країні.

У наступні дні відбудуться покази фільмів:

"Ніч мовчання" (2012) режисера Реіза Челіка. Фільм отримав "Кришталевого ведмедя" на Берлінському кінофестивалі. Історія про типовий для мусульманської країни шлюб за домовленістю. Кортеж з автомобілів, вершники в національних костюмах, звуки барабана - так виглядають традиційні весільні обряди в турецькій глибинці. Коли дорослий чоловік бере в дружини молоду дівчину, починається трагічна глава  чийогось життя.

"Лабіринт" (2011) режисера Толгі Орнека - копродукція турецьких і німецьких кінематографістів. Розповідь про невелику групу офіцерів розвідки, які намагаються запобігти спробі терористів організувати другий вибух на території Туреччини.

"Свобода. Остання зупинка" (2012) режисера Юсуфа Пірхасана. Кінокомедія про жінок, які повстають проти насильства в сім'ї. У стрічці в ролях головних героїнь задіяні шість найвідоміших турецьких актрис. Головна ідея - довести, що жінки можуть бути такими ж веселими і дотепними, як чоловіки.

"Джан" (2012) режисера Рашита Челікезера - фільм-учасник міжнародного кінофестивалю у Сандансі (США). Все, чого не вистачає родині зі Стамбула - дитина, яку не зачати. Щоб зберегти честь чоловіка, подружжя вдається до незаконних засобів усиновлення. В кінцевому рахунку ці божевільні призводять до розлучення. Сюжет переплетений з історією недбалої матері-одиначки, яка виховує 7-річного сина.

Всі фільми демонструватимуться мовою оригіналу з англійськими та українськими субтитрами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини