RU

У Києві розгорається черговий будівельний конфлікт

19.03.2012, 17:07
У Києві розгорається черговий будівельний конфлікт - Фото
25f82132d57644cda2b52774f30ac670.jpg
Місцеві жителі забили тривогу на днях, коли під їхніми вікнами на вузенькій вулиці в історичній частині Києва (на горі Щекавиця, в заповідній зоні) почала працювати спецтехніка - екскаватор та вантажівки, робочі почали знищувати зелені насадження, а також рити котлован і зрізати пагорб, на якому стоять приватні житлові будинки.

Що саме збираються робити на Соляній, людям не сказали, повідомляє телеканал НТН. Представники організації, що почала роботи, сказали, що виробляють "прибирання території".

Земляні роботи та вертикальне планування, на думку мешканців, складають реальну небезпеку, адже перепад висот на цій ділянці складає дев'ять метрів: будинки можуть обвалитися.

Люди викликали правоохоронців, але інспектор, склавши акт, так і не добився від "прибиральників" дозвільних документів на виконання робіт. Після бійки з жителями Соляної, вони, не чекаючи приїзду міліцейського підкріплення, поїхали.

Як з'ясували люди, ділянка, де розпочато роботи, зареєстрована на студента, який проживає в одному з гуртожитків на вулиці Магнітогорській.

Конфлікт, який виник, вже зацікавив парламентаріїв, у п'ятницю спікер Ради Володимир Литвин озвучив відповідний запит, в якому народні депутати пропонують правоохоронцям і профільним органам влади розібратися в ситуації, що склалася.

Відео: Youtube
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини