RU

У Києві пройде референдум з визначення гімну, - Бригинець

17.12.2012, 10:50
У Києві пройде референдум з визначення гімну, - Бригинець - Фото
Олександр Бригинець
Ініціативу нардепа Олександра Бригинця щодо проведення в 2013 році референдуму для вибору гімну Києва підтримав департамент культури та комісія Київради з питань культури та туризму.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі голови комісії Олександра Бригинця, у березні 2010 року був проведений конкурс з вибору гімну Києва між піснями "Як тебе не любити, Києве мій" І.Шамо та "Київським вальсом" П.Майбороди, який не визначив переможця . Тому Бригинець запропонував визначитися з піснею-символом столиці під час проведення виборів до органів місцевого самоврядування за допомогою референдуму.

"Питання визначення гімну Києва вже більше двох років висить у повітрі, тому потрібно якнайшвидше провести референдум і визначитися з головною піснею столиці ... На референдум будуть винесені дві зазначені пісні про Київ. Сподіваюся, пісня-переможець буде затверджена Київрадою як офіційний гімн столиці України", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, про необхідність провести перший київський референдум столичної влади говорять не перший місяць. Цього літа були затверджені питання, які повинні винести на референдум: "Чи схвалюєте Ви обов'язкове включення в щорічний бюджет Києва надання адресної матеріальної допомоги пенсіонерам та надбавок працівникам бюджетної сфери столиці?", "Чи схвалюєте Ви створення в Києві підпорядкованої міській громаді муніципальної міліції, яка повинна забезпечувати порядок у місті і безпеку жителів?","Чи схвалюєте Ви основні проектні рішення нового Генерального плану розвитку Києва? ".

Ініціатива проведення референдуму спочатку належала голові КМДА Олександру Попову, на думку політологів, її мета - легітимізувати нинішню київську владу, яку ніхто не обирав. Організувавши референдум, голова КМДА отримує можливість повторювати, що його політика санкціонована киянами і створювати ілюзію демократичності  (у киян зберігається відчуття того, що у них щось запитують). "Фактично, в даному випадку ми маємо справу з дуже дорогою передвиборчою технологією, яка реалізується з використанням ресурсів Києва і спрямована на підтримку чинного голови КМДА Попова на майбутніх виборах мера. Які, очевидно, колись доведеться проводити", - вважає політолог Петро Олещук.

Досьє на Олександра Бригинця
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини