RU

У Києві провалили аукціон з продажу Борщагівського хімфармзаводу

17.10.2012, 15:04
У Києві провалили аукціон з продажу Борщагівського хімфармзаводу - Фото
Олександр Пузанов
Аукціон з продажу комунального пакету 29,9% акцій Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу не відбувся. Про це повідомив заступник голови КМДА  Олександр Пузанов, передає прес-служба міськадміністрації.

Торги були призначені на середу, 17 жовтня. Стартова ціна пакета, що належить київській громаді, становила 278 млн. 331 тис. грн. Але через відсутність заяв аукціон провалився. Згідно з законодавством, пакет може бути виставлений на торги ще раз - зі зниженням стартової ціни на 30%.

"Важко визначити, що саме завадило інвесторам: традиційне побоювання робити значні покупки перед виборами у Верховну Раду або бажання отримати хороший актив за зниженою ціною ... Вся інформація була оприлюднена вчасно і в необхідному обсязі. Ми навіть дозволили потен6ціальним покупцям зробити due diligence (всебічне дослідження діяльності та стану компанії - ред.) заводу ", - заявив Пузанов.

За його словами, ціну знизять менш, ніж на 30%. "Місто має продати свій пакет Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу за реальну ціну. Тож на значне зниження вартості покупцям розраховувати не слід", - додав він.

За інформацією Головного управління комунальної власності Києва, станом на 17 вересня від приватизації комунальної власності столичний бюджет отримав 171 млн. грн. Ще 10 млн. у нього перерахують протягом жовтня за укладеними договорами. Плановий показник надходжень від продажу майна на 2012 рік становить 400 млн. грн.

Борщагівський хімфармзавод є п'ятим за величиною виробником лікарських засобів в Україні. За підсумками 2011 року підприємство скоротило чистий прибуток на 4,2% - до 57,02 млн грн. Станом на кінець першого кварталу 2012-го великими акціонерами заводу були Beldor Group SA (21,5% акцій) і Lenik Group S.A. (20,3). Обидві зареєстровані на Віргінських островах.

Досьє на Олександра Пузанова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини