У Києві пропонують перейменувати чотири вулиці і два проспекти

08.06.2016, 13:10
У Києві пропонують перейменувати чотири вулиці і два проспекти - Фото
64121ee6642cd6b69696e873cecc3b87.jpg

Серед пропозицій щодо перейменування: проспект Ватутіна на проспект Романа Шухевича, а проспект Московський - на Степана Бандери

Комісія з питань найменувань Київської міської держадміністрації рекомендує перейменувати чотири вулиці, два проспекти і провулок в столиці. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Комісія рекомендувала меру Києва Віталію Кличку внести до Київради представлення про перейменування чотирьох вулиць, двох проспектів та провулку: вул. Баумана на вул. Януша Корчака, вул. Ванди Василевської на вул. Змієнко, вул. Кутузова на вул. Генерала Алмазова, вул. Суворова на вул. Михайла Омеляновича-Павленка, провулок Кутузова на провулок Євгена Гуцала, проспект Ватутіна на проспект Романа Шухевича і проспект Московський на проспект Степана Бандери.

"Всі відповідні пропозиції пройшли громадські обговорення і голосування. Згідно з протоколом громадські обговорення щодо перейменування вулиць відбуваються на нашому офіційному сайті. Ми беремо на себе відповідальність і відразу інформуємо в разі, якщо голоси були "накручені". Пропозиції будуть сформовані в проекти рішень, які увійдуть до Київради і потраплять на розгляд профільних комісій", - зазначив заступник з питань самоврядування Олексій Резніков.

За його словами, тільки після розгляду комісіями проекти рішень вносяться до сесійної зали, де депутати визначаться: підтримувати або не підтримувати відповідне перейменування.

"Рішення комісії носить виключно рекомендаційний характер, і тільки рішення Київради, підписане мером є нормативним актом", - пояснив Резніков.

Комісія рекомендувала меру внести до Київради подання про присвоєння скверу на Володимирському проїзді, 1 назви Литовський.

Було прийнято рішення винести на громадське обговорення питання про присвоєння школі мистецтв Деснянського району імені видатного українського композитора Миколи Леонтовича, а Міжнародному аеропорту Київ - імені українського авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Вирішено було винести на громадське обговорення перейменування вул. Гайдара на вул. Сім'ї Прахових, вул. Маршала Тимошенко - на вул. Миколи Кагарлицького, пров. Михайла Реута - на провулок Памви Беринди, вул. Генерала Наумова - на вул. Людмили Фої, вул. Семашко - на вул. Миколи Павлушкова, б-р Дружби Народів - на б-р Миколи Міхновського.

2 березня відбулася засідання комісії КМДА з питань найменувань, на якому було розглянуто і схвалено пропозицію Українського інституту національної пам'яті (УІНП) перейменувати Московський проспекту на честь Степана Бандери, а проспект Генерала Ватутіна - на честь Романа Шухевича.

21 травня 2015 року в Україні вступили в силу чотири закони про декомунізацію, які, зокрема, забороняють пропаганду радянської і нацистської символіки.

Читайте також: Google оновив декомунізовані міста на карті України

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы