RU

У Києві продовжилося будівництво Подільського моста

04.03.2014, 14:21
У Києві продовжилося будівництво Подільського моста - Фото
1d0394826102755a880f6b7be0cdc964.jpg
У Києві розпочався монтаж передостанньої, п'ятої секції арки Подільського мосту. Піднімання і монтаж 600 - тонної конструкції планують встановити за шість годин за допомогою підйомних кранів і потужних домкратів.

Нагадаємо, монтаж конструкції перенесли на ранок вівторка з технічних причин. "Підйом 600-тонної конструкції довелося перенести з технічних причин - ми перевіряли надійність тросів, за допомогою яких буде здійснюватися підйом. Але всі випробування пройшли відмінно. Підйом займе близько шести годин", - розповів Сегодня керівник групи авторського нагляду інституту Київсоюзшляхпроект Едгар Годік.

Остаточні роботи над аркою планують завершити до початку квітня.

Подільський мостовий перехід, який міська влада спочатку обіцяла відкрити до чемпіонату Євро-2012, а пізніше - до 2013 року, буде введений в експлуатацію в 2014 році. Принаймні, це обіцяли в кінці 2012 року. Планується, що по шести смугах переходу пересуватимуться автомобілі, а по окремій смузі - поїзди метро.

У 2010 році була введена в експлуатацію перша черга переходу, тоді відкрилася Набережно-Рибальська дорога, міст через гавань і естакада на вулиці Набережно-Хрещатицькій. Введення другої черги - на ділянці від Набережно-Хрещатицької до бульвару Перова - заплановано на поточний рік.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини