RU

У Київ привезуть хрест, на якому розп'яли Андрія Первозванного

23.07.2013, 14:37
У Київ привезуть хрест, на якому розп'яли Андрія Первозванного - Фото
80c5322bbdc10f48000eaef9f7edf005.jpg
На святкування до Києва приїдуть делегації всіх помісних православних Церков світу і Хрест Апостола Андрія Первозданного. Про це сказав сьогодні на прес-конференції голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП протоієрей Георгій Коваленко.

"Вперше в історії Києва до нас приїдуть дев'ять предстоятелів помісних православних церков - Олександрійської, Єрусалимської, Руської, Грузинської, Сербської, Болгарської, Кіпрської, Польської та Американської церков", - зазначив Коваленко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Коваленко додав, що ще шість Церков будуть представлені делегаціями. "Тобто, всі помісні православні Церкви будуть представлені на святкуванні. Таким чином, ми можемо вважати, що наше свято - це загальцерковне свято, яке відзначає весь православний світ", - сказав він.

Коваленко зазначив, що на урочистості прибуде святиня - хрест Апостола Андрія Первозванного. "Це залишки хреста, на якому був розп'ятий апостол. Той самий Апостол, який дійшов до київських схилів. Тут, де у нас Андріївська церква він поставив хрест і сказав, що тут буде велике місто і багато церков. Ми з вами живемо в цьому місті і є свідками здійснення цього пророка ставши", - сказав Коваленко.

За його словами, хрест прибуде до Києво-Печерської Лаври 26 числа о 21.00 і весь час знаходитиметься в Трапезному храмі Лаври, відбуває Хрест 28 числа о 13.00. "Весь цей час для поклоніння Хресту буде організовано окремий вхід для віруючих. Таким чином, поклоніння хресту не перетинатиметься з тими богослужіннями, які будуть на площі перед Успенським собором Лаври", - пояснив він.

Коваленко додав, що доступ до святині буде організований в цілодобовому режимі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини