RU

У Києві покажуть лоти лондонського аукціону російського мистецтва

05.04.2012, 15:36
У Києві покажуть лоти лондонського аукціону російського мистецтва - Фото
Полотно Петрова-Водкіна оцінюється в $ 3-5 млн. Фото: MacDougall's
27-29 квітня аукціонний будинок MacDougall's організовує в київському музеї Духовні скарби України передаукціонну виставку 27-ми шедеврів російського та українського мистецтва початку ХХ століття. В неї увійдуть топ-лоти намічених на 27 і 30 травня лондонських торгів. Роботи попередньо оцінені в більш ніж $21 млн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори київської експозиції, головною подією виставки та сенсацією майбутніх торгів стане колекція робіт Кузьми Петрова-Водкіна. Її флагман - написаний на початку 1920-х років "Натюрморт. Яблука і яйця" (приблизно оцінюється в $3,2-4,8 млн.). Робіт художника в приватних зібраннях сьогодні практично не залишилося. Більшість з них прикрашає Російський музей в Петербурзі і Третьяковську галерею у Москві.

Окрасою експозиції будуть "Спляча оголена" Зінаїди Серебрякової (естімейт $1,4-1,9 млн.), "Танцюючі на пляжі" Олександри Екстер (естімейт $400-480 тис.), "Квіти на терасі" Михайла Ларіонова (естімейт $1,6 -3,2 млн.), а також шедеври Наталії Гончарової, Ісаака Бродського, Олександра Шевченка, Юрія Піменова, Юрія Аненнкова, Давида Штеренберга й Костянтина Юона.

У Москві MacDougall's покаже топ-лоти аукціону класичного мистецтва. "Ми не випадково розділили своє виставкове турне цього сезону на дві частини і одночасно показуємо в Москві топ-лоти класичного мистецтва, а в Києві - шедеври живопису ХХ століття й авангарду. Обидва ці сегменти ринку надзвичайно важливі для нас. А оскільки наші виставки викликають незмінний інтерес у колекціонерів, то в цей раз ми вирішили представити в кожній із столиць незалежний і повноцінний виставковий проект", - розповідає директор аукціонного будинку Катерина МакДугалл.

Після закінчення виставки експонати відправляться до Лондона, де MacDougall's проведе два аукціони графіки, живопису, ікон і прикладного мистецтва, а також аукціон робіт з колекції Дмитра Бушена.

Нагадаємо, власниками британського аукціонного дому MacDougall's є подружжя Катерина і Вільям МакДугалли. Будинок є наймолодшим і одночасно входить до п'ятірки найбільших аукціонних організацій у Великобританії. У листопаді в Києві вже проводилася передаукціонна виставка MacDougall's.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини