RU

У Києві подорожчає проїзд у маршрутках Київпастрансу

27.11.2015, 13:45
У Києві подорожчає проїзд у маршрутках Київпастрансу - Фото
Фото: kievstreet.net
На окремих автобусних маршрутах загального користування режиму маршрутного таксі, які обслуговує Київпастранс, з 28 листопада буде змінено вартість проїзду. Про це повідомили в прес-службі комунального підприємства.

"Сьогодні в тарифах на багатьох маршрутах режиму маршрутного таксі Київпастрансу відсутня складова оновлення рухомого складу. На маршрутах з тарифами 3,00 - 4,00 грн (в залежності від довжини маршруту) підприємство працює на межі рентабельності. Це призводить до відсутності коштів на оновлення рухомого складу, і Київпастранс може поступово втратити позиції на ринку пасажирських перевезень у режимі маршрутного таксі", - сообщаетт прес-служба.

Керівництво підприємства заявило, що робота автобусів режиму маршрутного таксі дає підприємству можливість частково компенсувати збитки від обслуговування автобусних маршрутів звичайного режиму за регульованими тарифами та забезпеченням пільгових перевезень у повному обсязі. Тому Київпастранс змушений підвищити тариф на перевезення на окремих автобусних маршрутах режиму маршрутного таксі на 0,5 - 1,0 грн.

Ознайомитися з новими тарифами на окремих маршрутах режиму маршрутного таксі можна нижче:

У Києві подорожчає проїзд у маршрутках Київпастрансу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини