RU

У Києві починають відключати гарячу воду

19.04.2013, 12:53
У Києві починають відключати гарячу воду - Фото
06cc23a7491597dd0d89272b129b3e5f.jpg
У зв'язку з початком щорічних випробувань тепломереж, які проводяться в рамках підготовки до наступного опалювального сезону, з 22 по 29 квітня без гарячої води залишаться житлові масиви Біличі, Новобіличі і Академмістечко у Святошинському районі.

Як повідомляє прес-служба Київенерго, випробування теплових мереж здійснюватимуться у межах проспекту Перемоги, вулиць Миколи Ушакова, Уборевича, Чорнобильської, Осінньої, Жовтневої, Булаховського, Наумова, Підлісної, Олевської, Бахмацької, Клавдієвської, Гаршина, Рахманінова, проспекту Палладіна, вулиць Доброхотова, Семашко, частково Кільцевої дороги. У зв'язку із цим гаряче водопостачання на даних житлових масивах буде тимчасово призупинено з 16:00 21 квітня.

Нагадаємо, щорічні гідравлічні випробування проводяться з тим, щоб виявити і ліквідувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок мереж, запобігши таким чином появу пошкоджень під час опалювального сезону.

Гідравлічні випробування проводитимуться з квітня по вересень поетапно в окремих мікрорайонах столиці. За цей період житлово-експлуатаційні організації коригують розрахунки з мешканцями і не стягують плату за гаряче водопостачання.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини