RU

У Києві почали розробляти нову транспортну систему - Кличко

08.09.2015, 12:16
У Києві почали розробляти нову транспортну систему - Кличко - Фото
Віталій Кличко
У Києві розробляється нова транспортна система, яка оптимізує роботу громадського транспорту. Про це повідомив мер Віталій Кличко, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

У столиці вперше розробляється унікальна транспортна система Києва, метою якої є оптимізація потоків громадського транспорту. "Протягом багатьох років місто будувалося, але ніхто не займався системною організацією роботи транспорту. Тому одне з головних завдань, яке ми повинні вирішити, - налагодити ефективне і зручне транспортне сполучення в столиці", - зазначив Кличко.

Столична влада залучила до аналізу поточної ситуації та вироблення стратегії міжнародних експертів з Світового банку. Останній раз виміри пасажиропотоку в Києві проводилися в 1986 році, і транспортна схема досі працює відповідно до застарілих розрахунків.

Кличко зазначив, що реформування системи міського транспорту відбудеться в двох ключових напрямах. "У першу чергу, необхідно спростити транспортну схему міста, зменшивши кількість дублюючих маршрутів, якщо пасажиропотік становить менше 5 тис. осіб на добу, збільшивши кількість прямих маршрутів, розширити маршрути підвозу пасажирів до метро і покращити сполучення з передмістям за рахунок пересадочних вузлів на околицях міста", - сказав він.

З іншого боку, залишається необхідність покращити сполучення з центром густонаселених районів міста, зокрема Троєщини. "За рекомендацією фахівців банку, ми плануємо об'єднати шімть існуючих маршрутів громадського транспорту в три. Об'єднання стосуватиметься маршрутів тролейбусів і маршруток. А також ми відкриємо три абсолютно нових маршрути, які зараз не обслуговуються, але мають величезний потенціал", - додав Віталій Кличко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини