RU

У Києві оголосили сезон тиші, щоб тварини могли розмножуватися

31.03.2017, 16:24
У Києві оголосили сезон тиші, щоб тварини могли розмножуватися - Фото
Фото: EPA
З 1 квітня по 15 червня з метою здійснення охорони середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції диких тварин на період їх масового розмноження буде оголошений сезон тиші. У цей період в лісах і зелених зонах заборонено стріляти, влаштовувати феєрверки, гучні змагання (ралі та інші), а також рубати дерева. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

Згідно зі статтею 39 закону України про тваринний світ, підприємства, установи, організації та громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, яка може вплинути на стан тваринного світу, зобов'язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин.

Зокрема, забороняється в природному середовищі проведення робіт і заходів, які є джерелом підвищеного шуму і занепокоєння (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних вирубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

За порушення цих вимог винних осіб можуть притягнути до відповідальності згідно зі ст. 87 КУпАП. Штраф за таке порушення становить від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від 50 до 70 неоподатковуваних мінімумів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини