RU

У Києві оголосили надзвичайну ситуацію природного характеру

11.12.2012, 13:48
У Києві оголосили надзвичайну ситуацію природного характеру - Фото
db1da278b50d1a56fe55bcc639807501.jpg
Через створення потенційної загрози об'єктам економіки та життєдіяльності міста в результаті впливу сильних снігопадів ситуація в Києві визначена як "Надзвичайна ситуація природного характеру". Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Останні кілька днів у Києві випала подвійна місячна норма опадів у вигляді дощу і снігу. За прогнозами синоптиків, опади очікуються і в подальшому. Забезпечення нормальних умов життєдіяльності міста ускладнюється також і постійним коливанням температури від плюсових до мінусових значень. А в найближчі дні прогнозується її різке зниження, що може призвести до ожеледиці, обмерзання тротуарів, контактних мереж, зелених насаджень і т.д. Через створення потенційної загрози об'єктам економіки та життєдіяльності міста в результаті впливу сильних снігопадів ситуація в Києві визначена як "Надзвичайна ситуація природного характеру". Це дозволяє столиці залучати сили, не підпорядковані міській владі", - йдеться в повідомленні КМДА.

Відзначається також, що в цілодобовому режимі організовано роботу по боротьбі зі стихією комунальних служб, мобілізовані підрозділи МНС України, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, будівельні організації, промислові підприємства і т. д. Також направлено звернення і в Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та навчальних закладів Міноборони та МВС, Служби безпеки про залучення студентської молоді до прибирання снігу. У посиленому режимі працюють установи охорони здоров'я міста.

Власників автомобілів просять по можливості утриматися від поїздок, не порушувати правил паркування, щоб мінімізувати перешкоди дорожнім службам під час очищення вулично-дорожньої мережі від снігу. У Києві вводиться тимчасовий режим використання евакуаторів. Також буде обмежено рух по місту вантажного великогабаритного автотранспорту в денний час.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини